Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Toyota Corolla Sedan 2020
Toyota Corolla Sedan 2020

Toyota Corolla Sedan 2020

Yepyeni bir imaj, yenilenmiş dış görünüm ve Toyota’nın binek otomobillerde amiral gemisi Corolla 2020 yılına damgasını vurmaya hazır. 18 inçlik jantlar, 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, Hybrid, artırılmış konfora sahip iç döşemeler, LE, LE Hybrid, SE, XLE ve XSE paket seçenekleriyle yeni Toyota Corolla hazır.

JBL müzik sistemi. 800W’lık amfi, 10 inçlik çift bobinli subwoofer ile sürüş keyfini zirvede yaşamaya hazır mısınız? WiFi Hotspot ile yolculara internet hizmeti sunabilen, acil durumlarda otomatik veya manuel çalışan S.O.S sistemi, standart çift USB portu ve daha fazlası.

SE ve XSE versiyonlarında 2.0L motor, Küçültülmüş ve hafifletilmiş motor gövdesiyle yüksek performansı hedefleyen yapı. D4-S yakıt enjeksiyon sistemiyle yüksek yakma gücü, VVT-iE ile akıllı yanma ve yüksek güç, değişken valf sıralaması ve değişken güç gibi fark yaratan akıllı çözümler.

Yeni Hybrid sistem, 1.8 litrelik dört silindirli benzinli motoru elektronik olarak kontrol eden üniversal tip sürekli değişken şanzıman (CVT) iki motoru yada jeneratörü birleştirerek. 121 HP gücün kombine sistem çıkışı sağlamaktadır.

Normal, Eco ve Spor modları sayesinde, yol durumuna ve ruh halinize göre yeni Corolla size eşlik etmeye hazır.Scroll To Top