Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » Samsung Galaxy M30s Karşı tarafa ses gitmiyor
Samsung Galaxy M30s Karşı tarafa ses gitmiyor

Samsung Galaxy M30s Karşı tarafa ses gitmiyor

Samsung’un Galaxy M30s cep telefonlarında birçok kronik arıza, telefonun satışa sunulmasının ardından peş peşe ortaya çıkmaya başladı. M30s’lerde kendi kendine kapanıp açılan, bataryası kısa sürede tükenen, telefon görüşmesi esnasında karşı tarafa sesin kesik kesik veya hiç gitmemesi gibi çeşitli sorunlar ortaya çıktı. Biz bu yazımızda M30s’in karşı tarafa sesin kesik kesik gitmesi sorununun geçici olarak nasıl çözüleceğinden bahsedeceğiz.

Şunu belirtmek isterim ki; bu arıza donanımsal değil, cihazda yüklü olarak gelen TELEFON uygulaması ile alakalıdır. Geçici bir çözümdür.

Çözümü yazılı olarak buradan ve isteyenler videoyu izleyerek te yapabilir.

Cep telefonunuzdan şu yolu izleyin : Ayarlar / Uygulamalar / Telefon bölümüne girdikten sonra Uygulama Bilgileri altında bulunan Depolama içine girilir. Burada Veriyi Sil seçeneğine tıklandığında çıkan uyarıya Tamam dedikten sonra, yapacağınız telefon görüşmesinde ses kesintisi yaşamadan görüşme yapabilirsiniz.

Kalıcı bir çözüm var mı? Şunu deneyin, GooglePlay‘den stabil çalışan bir Dialer veya Caller terimlerini kullanarak yapacağınız aramalarda listelenen farklı bir uygulama kurarak bu sorundan kalıcı olarak kurtulmak mümkün olabilir. Samsung Telefon uygulaması ile ilgili mutlaka geri bildirimde bulunun. Bir uygulama ile ilgili çok sayıda şikayet gittiğinde daha çabuk sonuç alabilmek mümkün. Bu konuyla ilgili yardım videosunu izlemek için kanalımızda yayımladığımız videoyu aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.Scroll To Top