Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Moncler ve Pierpaolo Piccioli
Moncler ve Pierpaolo Piccioli

Moncler ve Pierpaolo Piccioli

Sanat eserine dönüşen çizgiler, ilk bakışta garip gelse de sıra dışı giysiler dikkatleri üstüne çekmeyi başarabiliyor.

Moda dünyası, asla hayal etmediğimiz renk ve yaratıcılığın patlaması olan bir güzelliğe sahip. Etkileyici yaratımlara yol açan, diğer stillerle yeniden oluşturulan veya birbirine eklenen kıyafetler bazen göz doldurucu yada kör edici olabilir.

İlk bakışta bir kaban yada visko yorgan görünümünde olan bu eserler aslında bir sanat eseri. Zaten moda denilen şey nedir? Biraz sıra dışı olmak değil mi?

Ünlü Moncler şirketi, bir döneme damgasını vuran havalı veya yastıklı montları yeniden tasarladı“Genius” kolleksiyonu olarak moda sevenlere bu şekilde sundu.

Aslında hemen hemen herkesin bildiği yahut bir şekilde metroda, otobüste, caddede veya sokakta gezerken gördüğü yada satın alıp kullandığı montları birde bu şekilde bir moda eseri olarak sergilendi.

Milano Moda Haftası çerçevesinde Moncler, Valentino Pierpaolo Piccioli’nin yaratıcı direktörü tarafından tasarlanan ve kendilerini soğuktan ve yağmurdan koruyamayan bazı etnik unsurlardan yani Afrika yada Asya’da yaşayan insanlardan ilham alarak tasarladığı bu kıyafetlerden oluşan Sonbahar / Kış koleksiyonu moda sevenlere sundu. Zarafet ve fanteziden bahsetmek pek mümkün olmasa da, görünüşe göre oldukça ilgi çekici tasarımlar ortaya çıkmış. İşte bu koleksiyonun diğer parçaları…Scroll To Top