Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Moda ve Güzellik

Kategori Arşivi: Moda ve Güzellik


23 Nisan 100. Yıl Yarışmaları

23-Nisan-100-Yil-Yarismalari

Türkiye Cumhuriyeti 23 Nisan 1920 Ulusal Egemenlik ilanının yıl dönümü bu yıl 100. Yaşına giriyor. 23 Nisan 2020 Yılında 100. Yılını kutlayacağımız Ulusal Egemenlik gününün anlam ve önemine vurgu yapmak için, Cumhuriyet Halk Partisi resim, şiir ve beste başlıkları altında çocuk ve yetişkinlerin katılabileceği serbest çalışmalarla ilgili bir yarışma düzenliyor. Buna göre son başvuru tarihi 6 Mart 2020. Sonuçlar 6 ... Devamını Oku »

Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi

singer-promise-1408-dikis-makinesi

Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi hakkında, video serisi ile bu dikiş makinesinin özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgilere izleyerek ulaşabilirsiniz. BİM, A101 ve ŞOK marketlerde aktüel ürün olarak dönem dönem satışa sunulan bu dikiş makinesinin kullanımı oldukça basit. Tek yapmanız gereken marifetlerinizi bu makine ile birleştirmek. Toplam 6 videodan oluşan bilgilendirme serimizi buradan izleyebilirsiniz. Devamını Oku »

Kravat nasıl bağlanır?

kravat-nasil-baglanir

Şıklığa önem verenler için kravat vazgeçilmez bir aksesuardır. Peki kravat nasıl bağlanır? Bu sorunun cevabını videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Devamını Oku »

Moncler ve Pierpaolo Piccioli

Moncler-Pierpaolo-Piccioli

Sanat eserine dönüşen çizgiler, ilk bakışta garip gelse de sıra dışı giysiler dikkatleri üstüne çekmeyi başarabiliyor. Moda dünyası, asla hayal etmediğimiz renk ve yaratıcılığın patlaması olan bir güzelliğe sahip. Etkileyici yaratımlara yol açan, diğer stillerle yeniden oluşturulan veya birbirine eklenen kıyafetler bazen göz doldurucu yada kör edici olabilir. İlk bakışta bir kaban yada visko yorgan görünümünde olan bu eserler aslında ... Devamını Oku »

Scroll To Top