Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Gezi ve Tatil

Kategori Arşivi: Gezi ve Tatil

 • thumb1

  Kahraman Kazan Et Kombinası

  Ankara’nın eski ilçelerinden olan Kazan, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra adı değiştirilerek...

 • thumb2

  Erzincan Hakkında Bilgiler

  Erzincan, Türkiye’nin şirin kentlerinden birisidir. Türkiye’nin Doğu Anadolu coğrafi böl...

 • thumb3

  Ayaş Gezisi

  Ankara’nın Ayaş ilçesine yaptığımız geziyle ilgili görüntüleri videomuzdan izleyebilirsiniz. A...

 • thumb4

  Ayaş Gezisi

  Ayaş gezisi ...


Kahraman Kazan Et Kombinası

Kahraman-Kazan-Et-Kombinasi_BilgiSebili

Ankara’nın eski ilçelerinden olan Kazan, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra adı değiştirilerek Kahraman Kazan olmuştur. Kahraman Kazan ilçesinde bulunan Kahramankazan Et kombinası yada bilinen en yaygın ve en eski adı ile Kazan Et Kombinasını ziyaret ettik. Bu ziyarete ilişkin 11 dakikalık videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bilgi Sebili Youtube kanalına abone olmayı lütfen unutmayın. Devamını Oku »

Erzincan Hakkında Bilgiler

erzincan-hakkinda-bilgiler

Erzincan, Türkiye’nin şirin kentlerinden birisidir. Türkiye’nin Doğu Anadolu coğrafi bölgesi sınırlarında yer alır. Kuzeyinde bulunan komşu iller, Giresun, Gümüşhane ve Bayburt’tur. Güneyinde bulunan komşu iller, Malatya, Tunceli ve Bingöl’dür. Doğusundaki komşusu Erzurum, Batısındaki komşusu ise Sivas’dır. Erzincan, Anadolu Medeniyetlerinin yaşamış olduğu en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Harika bir doğaya sahiptir ve turizm konusunda her yıl yükselen sayıda ziyaretçisi ile popüler ... Devamını Oku »

Ayaş Gezisi

ayas-gezisi-1-bilgi-sebili

Ankara’nın Ayaş ilçesine yaptığımız geziyle ilgili görüntüleri videomuzdan izleyebilirsiniz. Ayaş, Ankara kent merkezine yaklaşık olarak 55-60 km uzaklıkta şirin bir ilçemizdir. Termal içmeler ve termal su kaynaklarıyla meşhurdur. Ayrıca Türkiye ve Dünya’da Ayaş domatesi ile ün yapmıştır. Bünyamin Ayaşi türbesi ve camii bu bölgede yer alır. Tarihi kalıntılar ve yeşil doğası ile, Ankara’nın oksijen depolarından birisidir. Birçok termal otele de ... Devamını Oku »

Scroll To Top