Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Genel

Kategori Arşivi: Genel


GiGoo Wifi Kamera Kurulumu ve İnceleme

GiGoo_Wifi_Kamera_Kurulumu_ve_inceleme

GiGoo Wifi Kamera veya bebek güvenlik kamerası nasıl kurulur? Sizin için hem ürünü inceledik, hemde kurulumun nasıl yapılacağını detaylarıyla anlatmaya çalıştık. İzlemeye başlamadan önce, lütfen Bilgisebili Youtube kanalımıza abone olup bize destek olun. Keyifli seyirler. Devamını Oku »

Corby Drones Gece Uçuşu

Corby_Drones_Gece_Ucusu

Corby Drones (SkyMaster) ile yaptığımız gece uçuşu denemesini sizlerle paylaştık. Bu kısa videoda drone ile gece uçuşu yapmak hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz. Bu uçuşta ortalama 25-30 metre yükseğe gönderdik. İrtifa arttıkça yüksekteki rüzgar gücü daha fazla olduğundan dronu çabucak geri çağırdık! Detaylar videomuzda. Lütfen BilgiSebili Youtube kanalına abone olmayı unutmayınız. Devamını Oku »

Corby Drones İnceleme

corby_drones_inceleme

Corby Drones – Skymaster Drone Temmuz 2020 BİM’de 199₺ ye satışa sunulmuştu. Meraklısı için bu drone için ön izleme ve inceleme yaptık. Detayları videomuzdan izlerken Youtube BilgiSebili kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın! Devamını Oku »

Kurban Bayramı

kurban_bayramı

Sevgili Bilgi Sebili takipçileri, Kurban Bayramınızı en içten duygularımızla kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz. Bu bayramda sosyal mesafe/hijyen/maske kurallarına uymayı ihmal etmeyelim. Yaş almış büyüklerimizi ziyaret ederken daha fazla dikkatli olalım! Bu bayramı sağlıkla geçirelim ki, gelecek bayramda kucaklaşabilelim! İyi bayramlar. Devamını Oku »

Kumtel Setüstü Ocak KO-40TS-HDF Siyah Camlı

Kumtel_Setustu_Ocak_KO-40TS-HDF_Siyah_Camli

Kumtel KO-40TS-HDF Setüstü Ocak – Siyah 4’lü ocak almayı düşünenler, bu ocağı almadan önce fikir sahibi olmak için videomuzu izleyebilirsiniz. Lütfen Youtube/Bilgisebili kanalına abone olmayı unutmayın! Keyifli seyirler. Devamını Oku »

Lightbox Kişiye Özel Yazılabilir Led Pano

Lightbox_Kisiye_ozel_Yazilabilir_Led_Pano

Lightbox Kişiye Özel Yazılabilir Led Pano ile nostaljik bir mesaj panosuna sahip olabilirsiniz. 4xAAAA pil ile çalışan bu ışıklı kutunun ön yüzündeki kanallara takabileceğiniz plexi harf şablonları sayesinde 64 harf ile sınırlı herhangi bir yazıyı yazmanız mümkün. Devamını Oku »

Süs havuzu nasıl yapılır?

Sus_Havuzu_Nasil_Yapilir

Farklı bir uğraş edinmek ister misiniz? Örneğin evinizde bir süs havuzu yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız ‘Evet’ ise o zaman malzemeleri hazırlamaya başlayabilirsiniz. Eski bir güveç (çömlek), biraz mozaik veya mermer kırıntısı, kalekim, led, minik bir pompa ve daha fazlası için videomuzu izleyebilirsiniz! Şimdiden kolay gelsin. Devamını Oku »

OMRON Tansiyon Aleti

omron tansiyon aleti

Omron Tansiyon Aleti R2 model ile ilgili bilgileri videomuzda bulabilirsiniz. Bilindiği gibi dijital sağlık ürünleri konusunda uzman olan Omron ve Omron ürünleri güvenilirliği ile tanınmaktadır. Videomuzda R2 modelini inceleyebilirsiniz. Devamını Oku »

Scroll To Top