Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Bilim ve Teknoloji

Kategori Arşivi: Bilim ve Teknoloji


Home Maxx HX45116 Dik Süpürge

Home_Maxx_HX45116_Dik_Supurge

Home Maxx HX45116 Mini Elektrikli Süpürge veya dik süpürge olarak satılan bu ürün 1500W gücünde. Açık söylemek gerekirse bu tarz ürünlerin en büyük dezavantajı; Süpürme başlığının üçgen formunda olması. Duvar diplerini süpürürken zorluk çıkarıyor. Ürün ile ilgili videomuzu izleyerek, ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Devamını Oku »

Altus Alesta AL 614 Dik Süpürge

Altus Alesta AL 614

Altus Alesta AL 614 Dik Süpürgeyi internetten almadan önce nasıl göründüğü hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? Bu videoyu, satınalma önizlemesi olarak görüntüleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayınız. Devamını Oku »

A4Tech FSTYLER F1010 Kablolu Klavye Mouse

A4Tech_FSTYLER_F1010_Kablolu_klavye_mouse

A4Tech FSTYLER F1010 Klavye ve mouse setini almadan önce, nasıl göründüğü hakkında fikir sahibi olmak için videomuzu izleyebilirsiniz. USB kablolu olan bu set, hem elektronik marketlerinde hemde internette satılmaktadır. 4 Farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Devamını Oku »

EBA SDK init Failed 14 Hatası nasıl çözülür?

eba_sdk_init_14_Failed

Uzaktan eğitim ile EBA üzerinden yayınları izlerken yahut yayın yaparken karşılaşılan hatalardan biri de SDK init Failed 14 olarak önümüzde. Fakat bu sorunu çözmek göründüğü kadar zor değil. Bu kısa videoyu izleyerek sorunu hemen çözüme kavuşturabilirsiniz. Devamını Oku »

Trust 17178 Mouse

Trust_17178_Mouse

Trust 17178 kablolu USB Mouse ürününü, internetten satın almadan önce neye benzediğini ve yapısını inceleme fırsatınız yoksa, bu ürünün kutu açılışını ve 360 görünümünü videomuzu izleyerek anlamanız mümkün. İyi seyirler. Devamını Oku »

Su arıtma cihazından az su geliyor!

Su_aritma_cihazindan_az_su_geliyor

Evlerinde veya iş yerlerinde kullanılan su arıtma cihazlarından bir süre sonra su basıncı azalarak, musluğundan az su akıyor. Bunun birkaç sebebi olacağı gibi, sebeplerinden 1 tanesi de genleşme tankında bulunan hava basıncının azalmasıdır. Elbette filtrelerin kirlilik oranları da bu duruma neden olabilir. Fakat biz bu videoda sizleri düşük hava basıncını gidermekle olan kısmıyla bilgilendirmeye çalıştık. İyi seyirler dileriz. Devamını Oku »

Temassız Ateş Ölçer

Temassız Termometre

Unaan YNA-800 Temassız Ateş Ölçer , Renkli ve 3 Farklı Işıklı Ekran aydınlatması bulunan bu ürün, Temassız olarak alından, boyundan ve bilekten hassas ölçüm yapılabilir. Işıklı ekran sayesinde gece net bir şekilde kullanılabilir. Kolay analiz ve karşılaştırma için ölçüm verisi hafızasında saklar. Hem ortam sıcaklığını hem vücut sıcaklığını ölçer. 0.5 saniyede ölçüm. 125 gr Ağırlığındaki bu ürünün, ölçüm mesafesi ise ... Devamını Oku »

Scroll To Top