Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Genel » 2020 Model Mitsubishi L200
2020 Model Mitsubishi L200

2020 Model Mitsubishi L200

Yeni Mitsubishi L200’ün 2020 Modeli hazır. Bazı ülkelerde bu model sadece Triton olarak anılmaktadır.

Milsubishi L200’ün yeni modelinde bir pick-up için daha fazlası hedeflenmiş. Örneğin sürüş desteği, artırılmış güvenlik, daha yüksek konfor, daha sessiz ve daha güçlü motor, tamamen yenilenmiş ön tasarım, güçlendirilmiş şase ve daha uzun ömürlü motor.

Hem otomatik hemde manuel vites seçenekleri ile satışa sunulacak olan Mitsubishi L200 çoklu arazi seçimi moduna sahip.

2’li çekiş, 4’lü çekiş, Çakıl yol, kum zemin, çamurlu zemin, karlı ve buzlu zemin, şehir içi asfalt zemin, off-road, rampa çıkış-iniş gibi birçok arazi koşuluna otomatik odaklanma veya manuel seçilimle sürüş keyfini zirveye çıkarıyor.

Kaslı ve sert bir görünüme sahip olan yeni Mitsubishi L200 yerden yüksekliği konusunda önceki modellerine göre daha sert arazi koşullarında adeta bir panter gibi seri ve çevik.

Çamurlu ve bataklık yollarda kullanıcısını yolda bırakmamak için tüm gücünü seferber eden 4LLc teknolojisi sayesinde sizi asla yolda bırakmamak konusunda oldukça iddialı.

Çarpışma azaltma teknolojisi, kör nokta uyarı sistemi, dar alanlarda örneğin kapalı bir otoparkta gereksiz hızlanmaya engel olan güvenlik sistemi, yokuştan inişlerde belirlenen hızı aşmadan sabit hızda iniş (landing) sistemi gibi daha birçok artı özelliğe sahip olan Milsubishi L200’ler 2020 yılında kullanıcıları ile buluşmaya hazır.Scroll To Top